KONST / Litografier / Färglitografi 12872153
nr 1287 2153
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, 4 st, Fåglar. Signerad, numrerad 243/250. Motivet: 36x52 cm, 46x35cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
4.000 kr
Såld:
9.200 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:38:20
2.800 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.800 kr
3.800 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
6.000 kr
6.000 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
8.000 kr
8.000 kr
8.000 kr (Budbetjänt)
9.000 kr